Handlowiec

Firma poszukuje osób na stanowisko handlowiec na umowę o pracę.

Wymagania

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kreatywność i elastyczność w kontaktach z klientami
  • Prawo jazdy  kat B

Opis stanowiska

  • Budowanie relacji i opieka nad kluczowymi klientami firmy,
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z klientami,
  • Monitorowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych przez naszą firmę usług
  • Sprzedaż produktów naszej firmy w oparciu o zbadane potrzeby klienta,
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych,
  • Przygotowanie i negocjacje umów z klientami.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o imowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenia handlowe.

Oferty prosimy składać na maila termo-strop@wp.pl, lub poprzez formularz w kontakcie.

Formularz
Odległość
nie jest dla nas problemem
Świadczony usługi wykonania prac ociepleniowych na terenie całego kraju.
Referencje otrzymane
od naszych klientów
Poświęć chwilę czasu i dowiedz się co sądzą o naszej pracy, dotychczasowi klienci.Zobacz referencje
Produkt został dodany do koszyka